Wczasy z partnerem czy z kumpelą?

Odpoczynek z partnerem czy z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa lub Twoi zbzikowani oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć atuty i wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – walory
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu lub analogicznych okolicznościach – dużo osób zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek tematem. To także całe wiele doskonałego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody i bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – atuty
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Mimo to czasem wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dobitne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o doskonale gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.